Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-09-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-09-04
igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa
Ilustracja nadesłana (igus)
Ilustracja nadesłana (igus)

Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!". Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.

Firma igus – światowy lider w dziedzinie rozwiązań motion plastics, tworzyw sztucznych pracujących w ruchu, zaprezentuje na tegorocznych targach Energetab (Bielsko-Biała 11-13 września) cała gamę nowości produktowych. Dla odwiedzających będzie to okazja do obejrzenia wielu z nich „na żywo".

W tym roku igus skupi się na aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego prezentować będzie m.in. inteligentne przewody chainflex, dedykowane do pracy w prowadnikach. Są to jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany.

– Nasza 36 miesięczna gwarancja żywotności przewodów na miliony cykli zgięć, jest jedyną taką na świecie. Klienci mogą już na etapie projektowania swojej linii produkcyjnej skorzystać z rozbudowanych narzędzi online do kalkulacji żywotności każdego z produktów igus, zarówno przewodów i prowadników, mówi Karol Kozłowski, Product Manager chainflex®. Dodaje, że targi są też okazją, aby osobiście spotkać się z doświadczonymi pracownikami, którzy znają odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące rozwiązań igus.

Firma zaprezentuje też absolutną nowość - system Guidefast control do bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących zintegrowany z jeżdżącym wózkiem. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w hali produkcyjnej, czy magazynie.

Stoisko igus z numerem 22 będzie dostępne dla gości targów w pawilonie J.

(gz)

 

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
igus Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.