Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-04-11   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-04-11
Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75
Ilustracja nadesłana (ŁubuDubu PR)
Ilustracja nadesłana (ŁubuDubu PR)

Wszyscy decydujący się na zakup kamery termowizyjnej Fluke TiS75 będą mogli skorzystać z promocyjnej opcji i otrzymać miernik cęgowy Fluke 376FC za darmo. Promocja potrwa do końca czerwca.

Miernik cęgowy 376FC firmy Fluke sprawdza się w szerokim zakresie pomiarów prądowych, mierzy prawdziwe wartości RMS napięcia i prądu, odpowiednio do 100 V i 1000 A w trybie zarówno AC, jak i DC, a jego elastyczna sonda prądowa iFlex™, rozszerza zakres pomiarowy prądu AC do 2500 A, zwiększając zakres wyświetlanych wyników. Zapewnia także lepszy dostęp do mierzonych przewodników, również o nietypowych kształtach. Dzięki systemowi Fluke Connect miernik może być połączony bezprzewodowo bezpośrednio ze smartfonem, odczytów można dokonywać zatem bezpośrednio z ekranu telefonu, w bezpiecznej odległości od miejsca pomiaru i zapisywać je na bieżąco w chmurze, jak i wysyłać na bieżąco raporty poprzez e-mail czy za pomocą technologii komunikacji wideo ShareLive.

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Kamera TiS75 to najwyższy model tej serii, charakteryzujący się najwyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Zastosowana w kamerze TiS75 technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację.

Kamera TiS75 jest również w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z kilkudziesięcioma różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Kamera TiS75 (jak i pozostałe modele kamer serii użytkowej TiS) jest szczególnie polecana do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej na www.fluke.pl

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
ŁubuDubu PR