Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-02-01   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-02-06
Dlaczego warto kupić dobry neon?
neon.jpg
neon.jpg

Neony mają szereg zastosowań w różnych branżach. Zazwyczaj kojarzą się z wykorzystaniem ich w reklamie, ale można je zastosować w prawie każdym miejscu, które wymaga podświetlenia czy oznakowania. Wykonanie profesjonalnej instalacji, która sprawi, że neony będą działać długo i bezproblemowo wymaga wielu urządzeń. Sprawdź, co musisz wiedzieć o budowie instalacji neonów.

• Neony składają się z żarówek neonowych, które są umieszczone w rurkach. Mogą przybierać różne kształty oraz kolory, co sprawia, że często są wykorzystywane w reklamie.
• Każdy neon zakończony jest elektrodą, która zostaje podłączona szeregowo do kolejnej rurki neonu, lub do transformatora.
• Kupując neon oraz materiały do jego instalacji, warto zaufać sprawdzonym źródłom.

Neony stanowią piękne źródło światła. Fakt, że można je kształtować dosłownie w dowolny sposób, sprawia, że mają one zastosowanie w szeregu branż, a szczególnie w reklamie. System budowy neonów nie należy do najbardziej zaawansowanych i wymagających, ale odpowiednie zadbanie sprawi, że korzystanie z instalacji będzie przebiegać bezproblemowo oraz przyjemnie.

Neony składają się z żarówek neonowych, które umieszczone są w szklanych rurkach. Warto wiedzieć, że mogą one być kształtowane w dowolne formy, co sprawia, że znajdują zastosowanie w szeregu branż oraz firm. Każda z rurek neonowych zakończona jest elektrodą. Sposób ten pozwala na łączenie szeregowe kolejnych neonów lub podłączenie ich do transformatora. Możliwość łączenia wielu rurek szklanych pozwala na stworzenie neonu o dowolnym kształcie oraz rozmiarze.

Jeżeli chodzi o czas, przez jaki neony mogą aktywnie świecić, to wynosi on nawet kilkadziesiąt lat. Warto jednak pamiętać, że od neonów oczekuje się 10 letniej trwałości. Sam czas świecenia będzie zależeć od wielu czynników. Należą do nich czystość gazy szlachetnego, która jest użyta w lampie, dobór odpowiednich transformatorów oraz ich jakość czy technologia produkcji. Warto jednak zwrócić uwagę, że neony należą do produktów, które będą długo służyć.

Od jakości materiałów, z których zostanie wykonany neon, będzie zależało czy będzie on trwały oraz bezproblemowy w obsłudze. Sprawia to, że wybór odpowiedniego dostawcy jest kluczowy. Zaufany dostawca będzie gwarantem wysokiej jakości produktów, które będą użyte do montażu oraz instalacji neonów. Odpowiednim miejscem, w którym możesz zdobyć przedmioty do swojego neonu, jest strona https://neontech.pl/. Neontech oferuje pełne portoflio urządzeń koniecznych do stworzenia prawidłowo działającej instalacji Wybór ich gwarantuje Ci, że produkt będzie wysokiej jakości i spełni nawet najsurowsze wymagania. 

Kategoria komunikatu:

Porady i ciekawostki branżowe

Źródło:
Linkhouse.pl

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.