Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-06-02
Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska

 

CDPL_Management_2019__PR.jpg

 

Urszula Bizoń-Żaba powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego i Tomasz Papaj na stanowisko dyrektora działu techniczno-sprzedażowego przez prezesa COPA-DATA Polska Sp. z o.o.. Tym samym spółka COPA-DATA Polska z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności.

 

 

 

Serdecznie gratulujemy dwóm osobom Urszuli Bizoń-Żaba i Tomaszowi Papaj, które pomogły budować i rozwijać polskie biuro firmy COPA-DATA a od października przejmą nowe role mające na celu dalszy rozwój COPA-DATA Polska. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Alexander Punzenberger pozostaje w zarządzie na stanowisku prezesa spółki COPA-DATA Polska.


Od marketing managera austriackiej spółki po dyrektora zarządzającego w Polsce


W grudniu 2010 roku rejestracja spółki COPA-DATA Polska stała się faktem i oficjalnie rozpoczęła się działalność biura w Krakowie. Kilka miesięcy wcześniej jako marketing manager na Polskę do COPA-DATA GmbH, której rejon działania obejmuje kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu dołączyła Urszula Bizoń-Żaba. Doskonała lokalizacja pozwalająca na wzmocnienie sprzedaży w Polsce i krajach ościennych przekonała Alexandra Punzenbergera, prezesa COPA-DATA GmbH i współzałożyciela COPA-DATA o zainwestowaniu w Polsce a osobą odpowiedzialną za budowę struktur uczynił właśnie Urszulę Bizoń-Żaba, której rola w COPA-DATA zmieniała się wraz z rozwojem firmy w Polsce. Po sukcesach w budowaniu marki zenon i COPA-DATA w Polsce, podjęła się wyzwań związanych z zarządzaniem polską jednostką, najpierw jako dyrektor operacyjny, a od kwietnia bieżącego roku również jako prokurent. Jej prawie 10-letnie doświadczenie w COPA-DATA, zaangażowanie w pracę i determinacja w realizacji celów oraz szeroko rozwinięte kompetencje menadżerskie docenił Alexander Punzenberger powierzając jej kierowanie polskim oddziałem COPA-DATA.


Sprzedaż oparta na rzetelnej wiedzy technicznej


Tomasz Papaj, który do COPA-DATA Polska dołączył na początku 2011 roku jako ambitny inżynier ds. sprzedaży, bardzo szybko zaczął osiągać sukcesy dzięki, którym firma umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej i energetycznej. Na przestrzeni lat dzięki jego pracy z sukcesem zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych HMI aż do rozbudowanych projektów SCADA z wykorzystaniem zenon Analyzer. Jego zdolności sprzedażowe wraz ze stale rozwijaną wiedzą techniczną zaowocowały nawiązaniem współpracy z firmami partnerskimi z Polski, które prężnie wdrażają projekty z wykorzystaniem Platformy Programowej zenon a także uczelniami, wśród których nie mogło zabraknąć krakowskiej Akademii-Górniczo-Hutniczej. Innowacyjne pomysły wdrożone w dziale technicznych wprowadziły znaczenie słowa ,,support'' na wyższy poziom i sprawiły, że na rynku rozwiązań softwarowych COPA-DATA jest postrzegana jako firma, udzielająca najbardziej skutecznej pomocy technicznej i o najwyższym odsetku uczestników zadowolonych ze szkoleń technicznych.

Czytaj także