Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-08-16   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-16
PONAR Wadowice - firma oferująca polskie rozwiązania dla przemysłu nieprzerwanie od 1965 roku
PONAR Wadowice - firma oferująca polskie rozwiązania dla przemysłu nieprzerwanie od 1965 roku

Przemysł to obszar, w którym jednym z najważniejszych aspektów jest solidność i niezawodność. Porządne i bezawaryjne urządzenia, surowce i komponenty mają olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo i wydajność pracy, a co za tym idzie, jej efekty. Wybór najlepszego rozwiązania dla firmy działającej w dziedzinie przemysłu to najczęściej wybór zaufanego partnera. Dlaczego PONAR Wadowice jest obecnie jedną z najlepszych marek na rynku pod tym względem?

 

Działalność firmy

PONAR Wadowice to firma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą, naprawianiem i dostawami elementów, części zamiennych oraz całych układów i systemów hydrauliki siłowej. Firma posiada dwa główne zakłady produkcyjne, jeden w Wadowicach (produkcja i dostawa elementów hydrauliki siłowej), a drugi w Łaziskach Górnych (produkcja całych systemów hydrauliki siłowej). Dzięki zaawansowanej infrastrukturze, w tym nie tylko halom produkcyjnym, ale również biurom projektowo-konstrukcyjnym czy rozbudowanej logistyce, PONAR Wadowice jest w stanie zapewnić swoimi Klientom kompleksową obsługę w zakresie hydrauliki siłowej. Zespół firmy to ponad 500 inżynierów, techników, konstruktorów, inżynierów sprzedaży i specjalistów pracujących w różnych działach.

Imponujące doświadczenie

Bogata infrastruktura i rozbudowany zespół to nie jedyne atuty firmy PONAR Wadowice. Najważniejszym z nich jest doświadczenie i potężne know-how, wynikające z wielu lat działalności na rynku krajowym i zagranicznym. Historia firmy sięga aż 1965 r., co oznacza, że PONAR Wadowice zaopatruje krajowy i zagraniczny przemysł w najlepsze rozwiązania od ponad pół wieku! Rozwiązania te to przede wszystkim komponenty i podzespoły hydrauliki siłowej, ale także całe systemy hydrauliczne, a także systemy wodne i smarne. PONAR Wadowice operuje wieloma technologiami, w tym spawaniem, kielichowaniem czy spęczaniem i bez problemu jest w stanie dostosować się do wymagań każdego Klienta. Stabilna pozycja marki wynika z ciągle rosnącego zainteresowania hydrauliką siłową, która jest jednym z najefektywniejszych rozwiązań w przemyśle w ogóle, wykorzystywanym w bardzo wielu urządzeniach.

PONAR Wadowice to przykład polskiej firmy, która dzięki ciężkiej pracy, rozwijaniu swoich możliwości i kompleksowości zyskała renomę w całej branży. To zaufany i solidny partner biznesowy, który zawsze dba o jak najwyższy poziom i jak najlepsze efekty pracy.

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
ponar-wadowice.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.