Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2022-01-04
APC Smart od Schneider Electric Produktem Roku 2021 „IT Professional”

Zasilacz awaryjny APC Smart-UPS X 1500VA Rack od Schneider Electric zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Produkt Roku 2021 „IT Professional" w kategorii „Wyposażenie serwerowni". Produkt wybrano głosami czytelników.

Redakcja branżowego miesięcznika „IT Professional" dziesiąty rok z rzędu nagrodziła urządzenia, oprogramowanie oraz usługi chmurowe, które wyróżniają się na rynku. Wyboru dokonano spośród ponad 300 rozwiązań, zarówno propozycji komercyjnych, jak i darmowych. W kategorii „Wyposażenie serwerowni" głosami czytelników zwyciężył zasilacz awaryjny APC Smart-UPS X 1500VA Rack od Schneider Electric.

image_processing20220103-25772-1ke7fey.jpg

– W imieniu całej firmy Schneider Electric chciałbym serdecznie podziękować za docenienie naszego produktu. Nagroda dla APC Smart-UPS cieszy tym bardziej, że została przyznana głosami czytelników, którzy zawsze są najsurowszymi jurorami. To dzięki nim i naszym partnerom oraz klientom możemy wprowadzać coraz nowocześniejsze rozwiązania, które zmieniają rynek – powiedział Mirosław Pisaniec, Secure Power Channel Manager w Schneider Electric.

Firma ma więcej powodów do zadowolenia. W analogicznym konkursie przeprowadzonym przez miesięcznik „IT w Administracji" wyróżniono także inny z produktów z rodziny Schneider Electric. W kategorii „Urządzenia zabezpieczające" wysokie trzecie miejsce zajął zasilacz awaryjny APC Smart-UPS SMT2200VA.

Schneider Electric
Celem Schneider Electric jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc zrównoważony rozwójz innowacyjnymi rozwiązaniami. Nazywamy to Life Is On. Naszą misją jest bycie cyfrowym partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

Czytaj także