empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-02-03  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-02-03
Montaż profilu MOD-KOZE-100
Montaż profilu MOD-KOZE-100

Profil MOD-KOZE-100 to rozwiązanie oświetleniowe, które sprawdza się zwłaszcza przy budowie profesjonalnych opraw, które są idealnie dopasowane do powierzchni sufitu. Można go również wykorzystać do tworzenia profesjonalnych kanałów montażowych dla opraw LED w płytach gipsowo-kartonowych. Możliwości montażu tego modelu profilu jest kilka. Wraz z produktem klienci otrzymują instrukcję montażu, która krok po kroku prowadzi ich zarówno w rysunkach, jak i w opisach po kolejnych czynnościach.

 

Warto pamiętać, że wszystkie taśmy LED w profilach powinny być podpięte do zasilania 12 lub 24V. Zanim zabierzemy się za montowanie profilu, warto najpierw dokładnie zapoznać się z instrukcją, aby ocenić, jakie elementy montażowe znajdują się w zestawie, a które trzeba dokupić jako akcesoria dodatkowe. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy w czasie montowania okaże się, że brakuje ważnego elementu.

mod-koze-100-1.jpg

 

Montaż profilu MOD-KOE-100 może polegać na osadzeniu kanału montażowego Ram-Koze-100w powierzchni sufitu wykonanego z karton-gipsu. Profil montuje się na specjalny klej montażowy i dopasowane do niego sprężyny. Druga opcja montażu to montaż rdzenia oprawy Omodo-100 w kanale montażowym Ram-Koze-100. Rdzeń oprawy można zamówić gotowy i fabrycznie opracowany. Wtedy jest on wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, takie jak profil z taśmami LED, zaślepki, zasilacz i inne akcesoria, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania całego profilu.

mod-koze-100-3.jpg

 

Na pierwszy rzut oka montaż profilu LED MOD-KOE-100 może wydawać się nieco skomplikowany. Instrukcja montażu jest jednak wyjątkowo przejrzyście i czytelnie opracowana. Z poszczególnymi punktami nie powinno więc być większego problemu. W razie kłopotów z montażem, można skontaktować się ze sprzedawcą, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Gotowy, zamontowany profil LED Mode-Koze-100 świetnie się prezentuje, ma wiele możliwości zastosowania i sprawdza się doskonale w każdych wnętrzach.

Artykuł powstał przy współpracy z illuminations.pl

 

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
illuminations.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także