Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-07-07   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-07-07
ABB wspiera branżę w Ameryce Środkowej
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

ABB, światowy lider w branży, weźmie udział w modernizacji największego parku solarnego Kostaryki, który zapewni źródło zasilania 10 procentom mieszkańców kraju.

W ramach programu energetycznego spółki COOPELESCA i krajowego konsorcjum CONELECTRICAS podejmowane są prace w celu zapewnienia większej liczbie ludności dostępu do odnawialnych źródeł energii. W ten sposób państwo chce zmniejszyć zależność od energii wodnej i zabezpieczyć przyszłość energetyczną kraju w razie zmiany warunków pogodowych.

Udział ABB polega na dostarczeniu falowników PVS-175 o dużej mocy do największego parku słonecznego w Kostaryce. Gianluca Pieralli, regionalny kierownik sprzedaży w Ameryce, powiedział: „Kiedy już widzieliśmy wymagania projektowe, wiedzieliśmy, że przetwornica PVS-175 o dużej mocy ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiej jakości wydajności i zrównoważonej wydajności dzięki wyższemu napięciu i wyższej mocy klasy. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością umożliwienia większej części Kostaryki dostępu do energii słonecznej w sposób niezawodny, bezpieczny i opłacalny ".

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
marketscreener.com; news.abb.com

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :