Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-02-02
Safetypadlocks – zabezpieczenia przyszłości

Innowacyjne podejście do branży, które na nowo definiuje pojęcie bezpieczeństwa to nasza specjalność. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, które koniecznie musisz poznać. Sprawdź nas.

 

systemlockouttagout.jpg

 

Blokady światowej klasy

Nasze doświadczenie idzie w parze z najwyższej jakości sprzętem, który jest naszą najlepszą wizytówką. Dzięki temu śmiało wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń pracy dla tysięcy pracowników w całej Europie. Dla nas kwestia bezpieczeństwa to nie tylko formalność i skomplikowane procedury, ale przede wszystkim ludzie – nasi klienci – przez co stawiamy sobie za cel edukację najwyższej jakości, mając świadomość, że odgrywa ona kluczową rolę w procesie zarządzania. Sprawdź naszą ofertę na SafetyPadlocks.eu i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi. Po prostu.

 

System Lockout / Tagout

Wiemy, że priorytetyzacja bezpieczeństwa i ochrony pracowników minimalizuje szansę na wypadek przy pracy. Tworzymy system lockout (LOTO) z myślą o ochronie zarówno zatrudnionych osób, jak również urządzeń, stosowanych w pracach serwisowych. Z nami zarówno serwisowanie, jak i konserwacja maszyn i urządzeń odbędzie się nie tylko solidnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Kompleksowe wdrożenie systemu lockout zabezpiecza także przed przypadkowym uruchomieniem maszyn, co zapewnia dodatkową ochronę przed niechcianym wypadkiem. Jeśli więc szukasz wszechstronnej i optymalnej ochrony w zakładzie pracy, postaw na sprawdzoną jakość, gwarantowaną przez zestaw blokad LOTO, a jeśli sytuacja tego wymaga – dodatkowe szkolenie LOTO, które poprzedzi audyt LOTO.

 

Rodzaje naszych blokad i możliwości ich zastosowania

Jako specjaliści od blokad, proponujemy dwa główne typy zabezpieczeń:

  • blokady elektryczne

  • blokady mechaniczne

Pierwsze z nich z powodzeniem zastosujesz w szafach sterowniczych czy rozdzielniach, drugie – w kontekście zaworów i dźwigni. Celem SAFETY PODLOCKS jest zapewnienie wydajnego i bezpiecznego izolowania energii w zakładach przemysłowych. Tobie pozostawiamy wybór odpowiednich narzędzi, które z dumą oferujemy w naszym sklepie. Prezentowana przez nas oferta obfituje także w bestsellery, które sprawdziły się w tysiącach zakładów pracy. Wśród nich:

  • klamka bezpieczeństwa LED sygnalizująca migającym czerwonym światłem zbliżającą się do niej dłoń po przeciwnej stronie. Stanowi to doskonałe i trudne do zignorowania ostrzeżenie, które może pomóc zapobiec wypadkowi. Jest to wyjątkowo nowatorskie rozwiązanie, gwarantujące maksymalną ochronę

  • projektor liniowy LED to skuteczny sposób znakowania posadzek przemysłowych, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena. Projektor LED doskonale oświetla symbole bezpieczeństwa na różnego rodzaju podłogach

  • ogranicznik wysokości z oznakowaniem ostrzegawczym, czyli belka optyczno-akustyczna to narzędzie do ostrzegania przed ryzykiem kolizji sprzętu przeładunkowego, np. wózka widłowego z niskim przejściem lub automatycznymi bramami

  • blokady zaworów motylkowych: blokada zaciskowa lub blokada przepustnic skutecznie blokują wszelkie popularne zawory z uchwytem i dobrze sprawdzą się zwłaszcza w przemyśle spożywczym.

 

Międzynarodowy zasięg

SAFETY PADLOCKS to nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również wykwalifikowani specjaliści, którzy zdobyli cenne doświadczenie w zakresie zarządzania na każdym jego poziomie. Działamy globalnie i lokalnie – dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń zarówno we wszystkich krajach europejskich oraz w wielu regionach Polski. Stawiamy na bezpieczne warunki pracy w każdej sytuacji – właśnie dlatego umożliwiamy odpowiednie szkolenia dla wszystkich, zarówno początkujących, jak też zaawansowanych pracowników BHP. Działamy odpowiedzialnie i w myśl zasady, że bezpieczna praca to także spokojny powrót do domu.

 

Źródło:
safetypadlocks.eu

Czytaj także