Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-07-28   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-28

Wielka Brytania uruchamia plan odblokowania inteligentnego systemu energetycznego

Plan odblokowania inteligentnego systemu energetycznego
Plan odblokowania inteligentnego systemu energetycznego

Rząd Wielkiej Brytanii wraz z firmą Ofgem opracował plan mający na celu zapewnienie konsumentom większej kontroli nad zużyciem energii, a także wspierania nowych, innowacyjnych technologii.

Niezależny Regulator Energii w Wielkiej Brytanii powiedział, że inteligentny system energetyczny pomoże ludziom i przedsiębiorstwom podejmować bardziej świadome wybory, w kwestii korzystania z energii elektrycznej i ładować nowatorskie produkty, takie jak pojazdy elektryczne.

Przygotowano raport zatytułowany "Uaktualnienie systemu energetycznego", który opisuje, jak zmienia się system energetyczny w UK i pokazuje opcje generowania oszczędności dla przedsiębiorstw i domostw.

Brytyjski Sekretarz ds. Przedsiębiorstw i Energii Greg Clark powiedział: "Modernizacja naszego systemu energetycznego, tak aby mieć pewność, że jest odpowiedni dla przyszłości Wielkiej Brytanii, jest kluczową częścią naszej strategii przemysłowej".

"Inteligentniejszy system energetyczny stworzy nowe przedsiębiorstwa i miejsca pracy, dbając jednocześnie o to, by nasza infrastruktura była w stanie zaspokoić zapotrzebowanie".

Oczekuje się, że plan spowoduje zmianę sposobu przechowywania i konsumowania energii przez zakłady i domy.

Starszy partner Andrew Wright z Ofgem powiedział: "Chcemy otworzyć drzwi na nowe technologie i usługi, aby móc w dłuższym okresie przyczynić się do redukcji kosztów dla konsumentów".

"Konieczne jest, abyśmy wprowadzili zmiany, ponieważ istnieje potencjał, aby oszczędzały one pieniądze mieszkańców UK od teraz, do 2050 roku".

Ofgem twierdzi, że nowe środki mogą przynieść oszczędności w wysokości do 40 miliardów funtów rocznie.

(KB)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
energy-business-review

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe