Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-05-30   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-30

TF Kable obecna podczas Targów AngaCom

ANGA TFKABLE
ANGA TFKABLE

W dniach 30 maja – 01 czerwca br. odbędzie się w Köln, Kongres połączony z prezentacją wystawienniczą partnerów. To cykliczne wydarzenie, które od ponad 15 lat przyciąga dostawców oraz producentów działających w branży telekomunikacyjnej. TELE-FONIKA Kable będzie miała okazję zaprezentować kable światłowodowe do 288 włókien oraz telekomunikacyjne kable miedziane łącznie z szerokopasmowymi tj. kablami na wysokie częstotliwości typu xDSL.

- „TF Kable ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji kabli telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych szerokopasmowych systemów transmisyjnych. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne podłączone do serwera monitorującego i zapisującego parametry procesu produkcji. Dodatkowo przy zakładzie produkcyjnym w Myślenicach zlokalizowane są zaawansowane centra kontroli jakości, w których wykonujemy badania wg normy IEC, a w przypadku kabli światłowodowych kontrole tłumienności włókien. Oferujemy specjalistyczne rodzaje kabli dostosowane do potrzeb naszych partnerów, spełniające wymagania norm krajowych i międzynarodowych." - podkreśla Ryszard Pilch, Wiceprezes ds. Handlu TELE-FONIKA Kable SA

Targi AngaCom 2017 z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością odwiedzających, jak również uczestników części kongresowej. Podobnie, jak w latach ubiegłych organizatorzy przewidują udział ok. 18 tysięcy przedstawicieli firm z branży, ponad 2 tysiące słuchaczy oraz ok. 450 wystawców z 37 krajów.

TELE-FONIKA Kable swoje doświadczenie w produkcji kabli światłowodowych datuje na lata 1997. Wówczas w zakładzie produkcyjnym w Myślenicach uruchomiono park technologiczny w oparciu o know-how firmy Nokia Maillefer. Tempo instalacji i rozruchu linii produkcyjnej było nieporównywalne do jakiejkolwiek dotychczas znanej instalacji do produkcji światłowodów. Dzięki temu, zakład był zdolny do produkcji kabli światłowodowych do 216 włókien w kablu, co pozwoliło na udział w krajowym projekcie inwestycyjnym tj. budowie sieci szkieletowych, który zakończono w 2014 r. Co więcej, kompetencje oraz doświadczenie TF Kable ugruntowało pozycję spółki jako znaczącego dostawcy kabli światłowodowych dla największego operatora w Polsce - firmy Orange Polska SA, jak również innych operatorów w Europie.

Więcej informacji: http://www.angacom.de/en.html

(gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
tfkable

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe