Powrót do listy komunikatów Dodano: 2013-07-09  |  Ostatnia aktualizacja: 2013-07-12
Strona firmowa w nowej odsłonie
Nowa strona AB-MICRO
Nowa strona AB-MICRO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów i usług oferowanych przez firmę AB-MICRO na nowej stronie internetowej.

Aby ułatwić poruszanie się po serwisie i uczynić go bardziej przejrzystym, zmieniliśmy szatę graficzną i funkcjonalność strony.

Przygotowaliśmy także wersję mobilną - zoptymalizowaną dla telefonów, smartfonów i tabletów. Strona szybko się ładuje i nie obciąża łącza jak i transferu użytkowników. Jest intuicyjna i przyjazna w obsłudze.

Czekamy na wszelkie sugestie.

 

Firma AB-MICRO już ponad 29 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej. Nasza oferta obejmuje wiodące na rynku polskim produkty i systemy: m.in. przemysłową linię aktywnego sprzętu sieciowego i konwerterów światłowodowych HIRSCHMANN, wielkoformatowe ściany graficzne i diodowe LED BARCO, oprogramowanie CAE/CAD do projektowania układów automatyki, schematów elektrycznych i pneumatyki oraz procesów technologicznych EPLAN, osprzęt elektrotechniczny GE Power Controls, system bezprzewodowego monitoringu temperatury w rozdzielniach elektrycznych IntelliSAW, moduły redukujące zużycie energii elektrycznej w instalacjach oświetleniowych GRADILUX, oprogramowanie przemysłowe HMI/SCADA Progea, sterowniki PLC GE Intelligent Platforms i Siemens oraz moduły telemetryczne GSM/GPRS/GPS dla bezprzewodowych systemów monitorowania i sterowania (Złoty Medal Targów AUTOMATICON, Wyróżnienie GRAND PRIX Targów WOD-KAN, Produkt Roku 2012 magazynu Control Engineering dla serii Mobicon).

Serdecznie zapraszamy!

www.abmicro.pl

AB-MICRO Sp. z o.o.

Kategoria komunikatu:

Zaproszenia

Dodał:
AB - MICRO Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także