Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-11-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-09

Siemens planuje cięcia kadrowe?

Siemens planuje cięcia kadrowe?
Siemens planuje cięcia kadrowe?

Siemens może planować poważne cięcia w dziale Power & Gas, co może doprowadzić firmę do zamknięcia lub sprzedaży nawet 11 z 23 lokalizacji P&G na całym świecie.

Reuters poinformował, że cięcia będą spowodowane wolniejszym popytem na nowe elektrownie węglowe i gazowe w świetle wzrostu energii odnawialnej.

Zdaniem ekspertów "rozważane są różne scenariusze", a szczegóły zmian jeszcze nie zostały rozstrzygnięte.

Dodatkowo, Bloomberg ogłosił, że Siemens może zrestrukturyzować swój przemysł technologiczny, co może również doprowadzić do jeszcze większej redukcji zatrudnienia.

Przedstawiciele firmy powiedzieli, że Siemens zawsze myśli o swoim strategicznym kierunku, prawdopodobnie włączając w to konsolidację niektórych firm. Szef finansowy Siemensa, Ralf Thomas, powiedział wcześniej, że problemy związane z działalnością w zakresie energetyki i gazu są problemem strukturalnym, a nie tymczasowym. W ostatnim kwartale dywizja odnotowała spadek zysków o 23%.'

(KB)

 

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
power-eng

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe