Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-10-01   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-10-01
Leoni otwiera kolejny zakład w Europie
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Leoni, globalny dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania energią i danymi, otworzy swój czwarty zakład w Serbii, w mieście Kraljevo, i stanie się największym pracodawcą przemysłowym w tym kraju. Posiedzenie Zarządu Głównego w Niszu podkreśla znaczenie Serbii w strategii rozwoju Leoni's Wiring Systems Division (WSD).

Po otwarciu nowego zakładu w Kraljevie na początku 2020 r. Serbia będzie jedynym krajem europejskim w sieci WSD z czterema zakładami produkcyjnymi. Firma niemal podwoi liczba pracowników w kraju, z 6000 do około 10000 osób. Marka zdecydowała się tutaj zainwestować i rozwinąć działalność w oparciu o pozytywne doświadczenia, dostępność wykwalifikowanych pracowników, pozytywną kulturę pracy, a także, co nie mniej ważne, dobrą współpracę z serbskim rządem i władzami.

"Serbia ma wielki potencjał z punktu widzenia kapitału ludzkiego oraz kulturę pracy i etykę, które naprawdę doceniamy. Kiedy patrzymy na naszych pracowników, widzimy bardzo lojalny zespół, który wspiera nas przy wyzwaniach w projektach naszych klientów. Ciągle przyciągamy serbskich kandydatów, ponieważ oferujemy bezpieczne miejsca pracy i możliwości rozwoju zawodowego "- mówi Bianca Scheller, szef działu HR w Leoni WSD.

"Cieszymy się z dalszego rozwoju naszej działalności w Serbii. Rozwój naszej firmy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością zarówno wobec klientów, dla których dostarczamy, jak i tysięcy osób, które zatrudniamy. Jako pracodawca i firma osadzona w regionie, przyczyniamy się do rozwoju społeczeństwa i wspieramy projekty istotne dla ludzi, sponsorując duże lub małe imprezy i wspierając inicjatywy humanitarne oraz społeczną odpowiedzialność biznesu ", powiedział Clemens Sachs, dyrektor zarządzający Leoni Serbia.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
cabletechnologynews.co.uk; automotiveworld.com

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :