Powrót do listy wiadomości
Dodano: 2005-08-04 | Ostatnia aktualizacja: 2005-08-04
Konkurs o Nagrodę ABB - Edycja 2005

Konkurs o Nagrodę ABB - Edycja 2005
• Elektroenergetyka
• Automatyka i diagnostyka przemysłowa
• Energoelektronika
• Inżynieria i zarządzanie procesami wytwarzania
• Zaawansowane technologie i systemy inżynierskie
• Technologie i systemy informatyczne
• Nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych
• Nowoczesne technologie produkcji biopaliw i zgazowania biomasy dla celów energetycznych
Fundatorem nagrody jest Dyrektor Centrum Badawczego ABB, Prezes Zarządu ABB Sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu ABB Zamech Gazpetro Sp. z o.o.
Nagrody przyznane będą za opracowanie indywidualne lub zbiorowe. Szczegółowe zasady przyznawania nagród zawarte są w Regulaminie Konkursu. W Konkursie przewidziano następujące nagrody: Nagrodę Główną 25 000 PLN oraz 2 Wyróżnienia po 10 000 PLN.
Konkurs składa się z dwóch etapów:
I Etap - zgłoszenia do dnia 15.11.2005 r.
Etap ten polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu go wraz ze streszczeniem pracy, pocztą zwykłą na adres Centrum Badawczego ABB w Krakowie lub elektroniczną na adres: konkurs@pl.abb.com. W streszczeniu tym należy wykazać innowacyjność i oryginalny charakter pracy, nie powinno ono zawierać więcej niż 1000 słów. Do II Etapu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 50 prac. Laureaci I Etapu zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 31.12.2005r.. Lista Laureatów zostanie również opublikowana na stronie www.abb.pl/konkurs.
II Etap - zgłoszenia do dnia 31.01.2006 r.
W tym Etapie Konkursu wezmą udział tylko Laureaci I Etapu. Etap ten polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu go wraz z egzemplarzem pracy, pocztą zwykłą na adres Centrum Badawczego ABB w Krakowie.
Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w kwietniu 2006.
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
- Źródło:
- ABB

Komentarze (0)
Czytaj także
-
Kluczowa rola wycinarek laserowych w obróbce metali
www.automatyka.plWycinarki laserowe zrewolucjonizowały przemysł obróbki metali, oferując niezwykłą precyzję i efektywność. Dowiedz się, dlaczego są one...
-
Jak w pełni wykorzystać potencjał automatyki przemysłowej?
Świat automatyki przemysłowej rządzi się swoimi prawami. Tu – inaczej niż w przypadku komputerów osobistych (PC) – systemy operacyjne i aplikacje...
-
-
-
-
-