Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-05-10   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-10

innogy Polska z umowami na 1 MWp w fotowoltaice

1 marca 2017 r. innogy Polska rozpoczęła kampanię edukacyjno-promocyjną „Włącz energię słoneczną w swoim domu", której celem było zachęcenie warszawiaków do inwestycji w fotowoltaikę prosumencką. Do końca I kwartału 2017 roku możliwe było ubieganie się o dofinansowanie instalacji z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, co stanowiło dodatkowy czynnik zachęcający do podjęcia inwestycji. Dodatkowo w ramach powiązanego produktu „Energia ze słońca", Klienci indywidualni mogą otrzymać 3000 kWh darmowej energii, do wykorzystania do końca 2018 roku.

W kampanii wykorzystane zostały różne kanały dotarcia, od outdooru, poprzez radio i prasę, a kończąc na Internecie i mediach społecznościowych. W niespełna miesiąc innogy Polska otrzymała od Klientów indywidualnych ponad 1500 zapytań dotyczących instalacji fotowoltaicznych. Ostatecznie liczba podpisanych umów dwukrotnie przekroczyła założony cel.

„Wyniki kampanii odwołującej się do korzyści wynikających z produkowania własnej energii elektrycznej dzięki mikroelektrowni fotowoltaicznej znacznie przewyższyły nasze oczekiwania. Analizując liczbę osób, które zaufały innogy Polska i zdecydowały się na nasze kompleksowe usługi, widzimy, że Warszawiacy są coraz bardziej świadomi, oczekują ekologicznych rozwiązań i są gotowi zainwestować w technologie przyszłości takie jak fotowoltaika. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mikroelektrownia słoneczna jest coraz tańsza, a zaproponowany model finansowania, dla instalacji o mocy ok. 3 kWp sprawia, że cena wynosi ok. 210 zł miesięcznie " - mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu, innogy Polska.

(gz)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
innogy Polska Spółka Akcyjna

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe