Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-02-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-02-13
EXPOPOWER targi innowacji w energetyce, odbędą się 23-26 kwietnia

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami Greenpower. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami. Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań dlatego też ekspozycje EXPOPOWER dzielimy na 5 SALONÓW: Expopower ENERGIA, Expopower AUTOMATYZACJA, Expopower OŚWIETLENIE, Expopower INNOWACJE, Expopower TELEKOMUNIKACJA.

Targi kontaktów i biznesu

W targach uczestniczą wystawcy z Polski i wielu krajów świata. W ubiegłorocznej edycji targów EXPOPOWER i równolegle odbywających się targów GREENPOWER swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 wystawców z Polski, Niemiec, Chin, Szwajcarii, Grecji, Szwecji. Stoiska wystawiennicze oraz kilkanaście branżowych wydarzeń konferencyjnych przyciągnęły na targi ponad 5 500 profesjonalistów.

Innowacje, które inspirują branżę

Podczas zeszłorocznych tragów EXPOPOWER i GreenPOWER swoją ofertę zaprezentowało blisko 30 firm związanych z elektromobilnością. Na stoiskach wystawców można było nie tylko podziwiać nowoczesne auta z napędem elektrycznym, ale także stacje ładowania oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Wśród wystawców znalazły się m.in. takie firmy jak ABB, Ekoenergetka, Delta, Tesla, Edward Biel oraz wielu innych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także jazdy próbne autami elektrycznymi.

Więcej informacji przedstawimy wkrótce, prosimy na bieżąco śledzić stronę www.expopower.pl 

Innowacje w branży energetycznej są niezwykle istotne i stanowią napęd dla biznesu. Potwierdza to rosnący stan zgłoszeń na tegoroczną edycję EXPOPOWER. Wśród wielu firm, które zadeklarowały już swój udział, warto zaznaczyć takich liderów, jak ABB, Elektrobudowa, ZWAE, Jean Mueller, Elektromontaż Poznań, Mikronika, Dacpol, MEGGER, Radiy, Hauff-Technik, Endress Polska.

Więcej na stronie: www.expopower.pl

Dołącz do NAS!

(gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :