Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-07-03   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-07-03
DISTRIBUTECH a trendy w branży energetycznej
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

San Antonio w Teksasie gościło w zeszłym tygodniu DISTRIBUTECH. Jest to czołowe wydarzenie w branży energetycznej w Stanach Zjednoczonych. Co roku dostarcza informacji, które pomagają wszystkim pracownikom w wykonywaniu swojej pracy.

Na tegorocznym spotkaniu omówiono trendy w branży oraz najlepsze praktyki w zakresie marketingu i sprzedaży w sektorze użyteczności publicznej. Oprócz tego poruszono temat cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji aktywów i zarządzania nimi.

Przedstawiciele różnych podmiotów zaprezentowali ciekawe z punktu widzenia branży informacje. Britt Burt z Industrial Information Resources skupił się na projektach i modernizacji wytwarzania energii. W ciągu najbliższych 4 lat światowe firmy energetyczne wydadzą na modernizację zasobów T&D i budowę nowej infrastruktury łącznie miliardy dolarów.

Przytoczono również informacje z opublikowanego w styczniu 2017 roku raportu DOE. Wg niego system elektroenergetyczny XXI wieku będzie wymagał elastycznej siły roboczej z dodatkowymi obszarami wiedzy niż obecna. Pojawiające się trendy, takie jak integracja zmiennych źródeł odnawialnych, systemów pamięci masowej, inteligentnych sieci i zarządzania popytem zrodzi potrzebę nowych szkoleń i umiejętności. To właśnie tego typu zmiany stanowią rację funkcjonowania DISTRIBUTECH.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
distributech.com; renewableenergyworld.com

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :