Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-12-21
Montaż indywidualnie skonfigurowanych listew zaciskowych i obudów
Montaż indywidualnie skonfigurowanych listew zaciskowych i obudów
Zasięg:
międzynarodowy

Montujemy indywidualnie skonfigurowane listwy zaciskowe, obudowy i skrzynki elektryczne w partiach od 1 sztuki. Wysyłka gotowych produktów już nawet w ciągu 4 dni.

W czasach rosnącej personalizacji i większej presji czasowej, ważne jest aby móc polegać na partnerze, który dotrzyma kroku krótkim terminom realizacji, a także oferuje w dobrych cenach krótkie serie. Dlatego firma Weidmuller wprowadziła usługę w ramach której można łatwo skonfigurować i zamówić z opcją szybkiej realizacji w ciągu kilku dni „Fast Delivery Service" spersonalizowane rozwiązania, takie jak listwy zaciskowe, obudowy czy skrzynki elektryczne.
W ramach tej koncepcji oferujemy automatyczną wycenę w ciągu kilku minut, elastyczną produkcję od jednej sztuki i krótkie czasy dostawy fabrycznie zmontowanych produktów, z wysyłką nawet do 4 dni.

Kluczem do tego jest nasze oprogramowanie Weidmüller Confogurator (WMC), w którym można samodzielnie zaprojektować swoje rozwiązanie, wygenerować automatycznie dokumentację, wysłać zapytanie o cenę oraz zamówić wykonanie. Montujemy je w naszej fabryce w sposób zautomatyzowany. Gwarantuje to szybką realizację, jakość i eliminację błędów oraz pomaga obniżyć koszty zakupu, magazynowania i montażu.

WMC zawiera ponad 10 000 cyfrowych wersji produktów Weidmüller do tworzenia własnych konfiguracji. Zakres produktów WMC, który jest stale rozszerzany, umożliwia użytkownikom niezależne planowanie i dokumentowanie projektów, a także składanie zapytań i zamówień. Oprogramowanie, które instaluje się i jest gotowe do użycia w ciągu zaledwie kilku minut, można bezpłatnie pobrać ze strony głównej Weidmüller. Jeśli dla projektu zostały już przygotowane zestawy danych w systemie ECAD, takim jak ePlan P8 lub Zuken E3, można je wygodnie i bezbłędnie importować przez zintegrowany interfejs. Oprogramowanie może być również wykorzystywane samodzielnie, bez współpracy z systemem ECAD lub ERP. Najczęściej wystarcza tabela Excel, w razie jakichkolwiek wątpliwości, pracownicy Weidmüller chętnie pomogą w przygotowaniu projektu. Spójność danych zapewniana jest dla wszystkich kanałów importu, od złożenia zamówienia aż po etap tworzenia dokumentacji. Środowisko konfiguracji 3D i zintegrowane zależności obiektów dla komponentów, ułatwiają bezbłędną konfigurację i oznaczanie listew zaciskowych. Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze, dzięki zrozumiałemu interfejsowi oraz funkcji przeciągania i upuszczania. Ponadto WMC zawiera bazę wzorcowych rozwiązań dla standardowych projektów.

Po zakończeniu konfiguracji, możemy wysłać zapyatanie o cenę, bezpośrenio z programu WMC. Oferta tworzona jest automatycznie w kilka minut i zawiera numer artykułu do zamówienia. Po jej zaakceptowaniu, informacje wysyłane są do działu produkcji, gdzie indywidualnie skonfigurowane zestawy, produkowane są w pełni automatycznie w ciągu zaledwie 24 godzin. Jeśli chodzi o dostawę, użytkownik ma do wyboru kilka poziomów usługi. 4-day Fast Delivery Service - to usługa szybkiej wysyłki w 4 dni, która zapewnia najszybszą realizację zamówienia, dostępna dla ograniczonego zakresu produktów. 9-day Fast Delivery Service - to usługa szybkiej wysyłki w 9 dni, która obejmuje szeroki zakres produktów z dobrą dostępnością. Dostępna jest również usługa oferty indywidualnej „Direct Offer service" dla kastomizowanych konfiguracji z innymi produktami. W tym przypadku szybkość dostawy zależy od dostępności komponentów użytych w konfiguracji. Wszystkie poziomy usług są dostępne dla zamówień od jednej sztuki. Pozwala to na ekonomiczną realizację mniejszych projektów i indywidualnych zapytań. Klienci otrzymują gotowy do instalacji, indywidualny produkt już nawet po pięciu dniach roboczych. Usługa Fast Delivery jest dostępna w całej Europie. Aby z niej skorzystać, wystarczy się tylko zarejestrować. Automatyczny proces wyceny pomaga przyspieszyć realizację przyszłych zamówień.

W ramach usługi można wybrać, czy chcemy dostać komponenty ze skonfigurowanych zestawów luzem, lub jako złożone listwy zaciskowe lub w pełni zmontowane i wyposażone obudowy, co zapewnia doskonałą obsługę każdego projektu.

Korzystanie z programu Weidmüller Configurator i naszego pakietu usług montażowych pozwala konstruktorom rozdzielnic i inżynierom mechanikom skupić się na swojej podstawowej działalności – projektowaniu, instalacji i obsłudze. Pozwala uniknąć czasochłonnych czynności. W końcu wiele cennego czasu poświęca się na identyfikację poszczególnych elementów ze schematu ECAD, rozczytanie numerów zamówień i rozpoczęcie procesu zamawiania. Wszystkie te czynności może wykonać program WMC, co nie tylko poprawia pozycję konkurencyjną firmy, ale także zwiększa zadowolenie klientów. Pozwala to ponownie skupić się na swojej podstawowej działalności i kompetencji. Oferowanie szybkich i niezawodnych rozwiązań, które są idealnie dostosowane do potrzeb, jest niezawodnym sposobem na wyróżnienie się wśród konkurencji międzynarodowej.

https://www.weidmuller.pl/pl/produkty/montaz/fast_delivery_service/index.jsp

 

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

WEIDMÜLLER Sp. z o.o.

Adres: OGRODOWA 58, 00-876 WARSZAWA

Nr telefonu: 22 51 00 940 Skopiuj

Faks: 22 51 00 941 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: biuro@weidmueller.com Skopiuj
WWW: www.weidmuller.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal elektroinzynieria.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...