Cyfrowe programowane zasilacze DC Siglent seria SPD1000X
Producent:
Siglent
Numer katalogowy:
SPD1000X
Profesjonalna instrukcja obsługi w języku polskim.
Programowane zasilacze DC serii SPD1000X posiadają 2,8" wyświetlacz TFT-LCD, mają możliwość zdalnego sterowania z komputera, wyświetlania przebiegu w czasie rzeczywistym, zapewniają wysokiej jakości działanie oraz łatwość obsługi.
  • Dostępne modele:
    - SPD1168X: 16V/8A/128W,
    - SPD1305X: 30V/5A/150W.
  • Jednokanałowe wysoko-precyzyjnie programowane napięcie wyjściowe.
  • Stabilne, niezawodne, o niskim poziomie tętnień i szumów: ≤ 350μVrms/3mVpp; < 2mArms.
  • Szybki czas odpowiedzi na stany nieustalone: < 50 μs.
  • 5 cyfr napięcia, 4 cyfry prądu, minimalna rozdzielczość 1mV/1mA.
  • Na panelu czołowym wspiera funkcje czasowe.
  • Wyświetlacz 2,8 cala kolorowy TFT-LCD o rozdzielczości 240x320px.
  • 2 rodzaje trybów wyjściowych: 2-przewodowy, 4-przewodowy z kompensacją, maksymalne kompensowane napięcie 1V.
  • Konstrukcja kompatybilna z napięciami zasilania 100/120/220/230V.
  • Inteligentny, sterowany temperaturą system redukcji hałasu wentylatorów.
  • Wyraźny, graficzny interfejs, z funkcją wyświetlania przebiegu.
  • Wewnętrzny zapis 5 grup parametrów systemu.
  • Na wyposażeniu program na PC: Easypower, wspiera SCPI, drajwer LabView.
Dane techniczne
  • Wyjście DC
    - SPD1168X:
           - Napięcie: 0 ÷ 16V,
           - Prąd: 0 ÷ 8A,
           - Maksymalna moc wyjściowa: 128W.
    - SPD1305X:
           - Napięcie: 0 ÷ 30V,
           - Prąd: 0 ÷ 5A,
           - Maksymalna moc wyjściowa: 150W.
  • Wyświetlacz: 2,8" kolorowy TFT-LCD, 5 cyfr napięcia i 4 cyfry prądu.
  • Rozdzielczość: 1mV/1mA.
  • Dokładność programowania (przy 25 ±5°C):
    - Napięcie: ±(0,03% odczytu + 10mV),
    - Prąd: ±(0,3% odczytu + 10mA).
  • Współczynnik temperaturowy na °C:
    - Napięcie: 0,01% odczytu + 3mV,
    - Prąd: 0,3% odczytu + 3mA.
  • Tryb źródła napięciowego:
    - Regulacja obciążenia: ≤ 0,01% + 2mV,
    - Tętnienia i szum: ≤ 350 μVrms/3 mVpp (20 Hz to 20 MHz),
    - Czas reakcji: < 50 μs (50% zmiana obciążenia, minimalne obciążenie 0,5 A).
  • Tryb źródła prądowego:
    - Regulacja linii: ≤ 0,2% + 3 mA,
    - Regulacja obciążenia: ≤ 0.2% + 3 mA,
    - Tętnienia i szum: ≤ 2 mArms.
  • Przycisk blokady: tak.
  • Pamięć zapis/wywołanie: 5 zestawów.
  • Zasilanie: AC 100/120/220/230 V ± 10% 50/60Hz.
  • Standardowy interfejs: USB Device, LAN.
  • Izolacja:
    - obudowa do zacisków: ≥ 20 MΩ (DC 500 V),
    - obudowa do linii AC: ≥ 30 MΩ (DC 500 V).
  • Warunki środowiskowe pracy:
    - wysokość: ≤2000 m,
    - temperatura: 0 ÷ 40°C przy RH < 70%,
    - poziom instalacji: II,
    - stopień zapylenia: 2.
  • Warunki środowiskowe magazynowania:
    - temperatura: -10 ÷ 70°C przy RH < 70%.