Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2019-01-03
XXXII Międzynarodowe energetyczne targi Bielkie ENERGETAB

Uprzejmie informujemy, iż 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r.

ENERGETAB - największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Na targach w 2018 roku wystawiało się 712 wystawców. Teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:

  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową\

Strategicznym Partnerem targów jest TAURON Dystrybucja S.A

Komisja Konkursowa w 2018 roku przyznała następujące medale i wyróżnienia:

  • Statuetkę "Złotego Lwa" Fundacji im. Kazimierza Szpotańskiego otrzymała firma - Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki "MIKRONIKA" za produkt - DALI-box, elementy systemu automatyzacji sieci SN/nn
  • Puchar Ministra Energii otrzymała firma otrzymała firma - ELEKTROMETAL ENERGETYKA S.A. za produkt - zintegrowany system zasilania w oparciu o rozdzielnicę górniczą e2ALPHA-G i sterownik e2TANGO więcej...

W dniu otwarcia ubiegłorocznych targów w trakcie wieczornej gali organizator ENERGETAB – spółka ZIAD Bielsko-Biała została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem za zasługi dla województwa śląskiego.

Odznaczenie z rąk przedstawicieli Sejmiku Śląskiego oraz Marszałka Województwa Śląskiego odebrał w imieniu władz spółki Prezes Zarządu – Janusz Kisiel.

W liście gratulacyjnym Marszałek podkreślił prestiż targów ENERGETAB oraz renomę spółki i jej wkład w rozwój gospodarczy regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Informatora Targowego – codziennie wydawanej gazetki informującej o wydarzeniach na targach oraz zamieszczającej wywiady z ich uczestnikami.

Wszystkim wystawcom i zwiedzającym dziękujemy za udział w poprzedniej edycji targów i już dziś zapraszamy Państwa na ENERGETAB 2019 w dniach 17-19 wrzesnia 2019 r.

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

.

Nr telefonu: (33) 813 82 31, (33) 813 82 32 Pokaż numer
Adres e-mail: wystawa@ziad.bielsko.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal elektroinzynieria.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe