Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-06-26
Spotkanie projektantów instalacji niskoprądowych

Edycja jesienna, Polska południowa i centralna

CO CHARAKTERYZUJE SPIN?

Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty.

Pierwsza edycja odbyła się w 2002 roku, a od 2012 roku SPIN odbywa się dwa razy do roku – jesienią na południu Polski i wiosną na północy Polski. Zaczynaliśmy od 15 uczestników, aktualnie rocznie gromadzimy do 600 osób – projektantów instalacji niskoprądowych, ekspertów, producentów i dystrybutorów.

Przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera to przedsmak konferencji SPIN i SPIN Extra.

DLA KOGO JEST SPIN?

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów. Do udziału i współtworzenia wydarzenia zapraszamy w ramach dwóch opcji:

Uczestnik – opcja udziału w SPIN adresowana jest do projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru południowej Polski. Projektantów z rejonu północnej Polski zapraszamy na wiosenną edycję spotkania SPIN Extra.

Partner/Wystawca – opcja udziału adresowana jest do producentów i dystrybutorów rozwiązań w branży niskich prądów.

JAKI JEST ZAKRES TEMATYCZNY?

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

JAKIE KORZYŚCI MOŻNA OSIĄGNĄĆ?

Umożliwiamy wymianę kontaktów, fachowej wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów. SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

Najnowsze technologie i rozwiązania zostaną przedstawione w trakcie specjalistycznych prezentacji i wykładów prowadzonych przez producentów i dystrybutorów oraz niezależnych ekspertów branżowych. Wyeksponowane produkty będzie można porównać i przetestować odwiedzając część wystawienniczą. Nie zabraknie także atrakcji – konkursy, rywalizacje i wyjątkowy wieczór.

Kategoria wydarzenia:

Z życia branży

Terminy wydarzenia

Organizator

.

Łukasz Haliniak
Nr telefonu: 603 302 747 Pokaż numer
Adres e-mail: lhaliniak@lockus.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal elektroinzynieria.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe