Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wydarzenie polecane
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2017-05-10

Jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis elektroinzynieria.pl

Targi Bielskie ENERGETAB

Nr telefonu: (33) 813-82-31, (33) 813-82-32, (33) 813-82-40 Pokaż numer
Faks: (33) 813-82-33 Pokaż numer
Adres e-mail: wystawa@ziad.bielsko.pl

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców - zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty" zgłoszone przez wystawców.

Na targach również kontynuowane będą, cieszące się sporym zainteresowaniem zwiedzających, atrakcyjne formy promocji wystawców w postaci konkursów multimedialnych.

W ubiegłym roku targi ENERGETAB 2016 odwiedziło około 20 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z ofertami 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji. Ekspozycje targowe zajęły prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych - na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Warto zatem odwiedzić targi Energetab 2017 w dniach od 12-14 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

 

Kategoria wydarzenia:
Targi
Dodaj plik...

Możesz skontaktować
się z firmą bezpośrednio
z poziomu tej strony.

Wystarczy, że skorzystasz
z powyższego formularza.

Terminy wydarzenia

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe