LS ELEKTROREVICO SAREVICO SAMH-Automatyka Sp. z o.o.Lamel RozdzielniceStalem Sosnowiec

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Słup kompozytowy

Słup kompozytowy Firma: ALUMAST S.A.
Słup oświetleniowy z kompozytów polimerowych w wersji wkopywanej oraz na fundament produkowany w Wodzisławiu Śląskim przez ALUMAST SA.Słupy kompozytowe są lekkie, nie korodują, są łatwe w montażu, w wersji wkopywanej nie wymagają uziemienia, dla PKP PLK są w wersji uszynionej. Alumast SA jest kwalifikowanym dostawcą słupów dla PKP PLK.  

PROWADNIKI KABLI RUCHOMYCH

PROWADNIKI KABLI RUCHOMYCH Firma: Mercator - Tomasz Jaworski
PROWADNIKI KABLI RUCHOMYCH TYP KOLIBRI To niedrogie prowadniki kabli do zastosowania w lekkich przypadkach. Zintegrowana końcówka z tworzywa sztucznego sprawia, że prowadnik Kolibrw całości wykonany jest z jednego rodzaju materiału. TYP PFR Prowadnik ten posiada duże walory estetyczne. Może być wydłużany lub skracany. Dostarczany w zwojach 10-cio metrowych. TYP SFK Prowadnik ten znajduje zastosowanie przy krótkich długościach przejazdu zoraz ograniczonej liczbie kabli. Zapewnia bardzo dobrą ochronę w trudnych warunkach, np. przy spawaniu, czy przy obróbce skrawaniem. TYP PKK Prowadniki typu PKK to wynik naszego 20-letniego doświadczenia w dziedzinie prowadników kabli i przewodów. Zawarte są w nich wszystkie zalety...

Słupy eneregtyczne

brak grafiki Firma: Stalem Sosnowiec
Oferujemy prace w zakresie produkcji i montażu konstrukcji słupów energetycznych: kratowych słupów energetycznych linii WN kratowych słupów energetycznych linii SN kratowych słupów energetycznych linii NN Produkowane przez nas konstrukcje zostają zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe i malowanie zestawami malarskimi dostarczone do Klienta wg. ustalonych procedur pakowania i transportu. W produkowanych przez nas wyrobach stosujemy tylko materiały atestowane, które gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów i usług.  

Konstrukcje energetyczne do budowy linii SN ,nn

brak grafiki Firma: Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych "ZMER" Sp. z o.o.
Konstrukcje energetyczne do budowy linii SN i nn Do budowy linii średniego i niskiego napięcia na żerdziach wirowanych typu E, EPV, strunobetonowych typu ŻN i BSW oraz drewnianych, mające zastosowanie podczas budowy linii niskiego napięcia z przewodami gołymi i izolowanymi, linii dwunapięciowych, linii średniego napięcia jedno- i wielotorowych z przewodami gołymi i izolowanymi oraz punktów rozłącznikowych i pomiarowych wykonane na podstawie opracowań biur projektowych ENERGOLINIA Poznań, ELPROJEKT Poznań, ENERGOPROJEKT Poznań oraz konstrukcje na słupy typu KR krakowskiego ENERGOPROJEKTU. Wykonujemy również konstrukcje według projektów własnych oraz dostarczonych przez zleceniodawcę. Produkujemy konstrukcje z kształtowników stalowych...

konstrukcje wsporcze pod kotły grzewcze

brak grafiki Firma: Trasko-Stal sp. z o.o.
Trasko-Stal zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz kompletacją systemów lekkich obudów dla obiektów budowlanych. Specjalizujemy się w produkcji stalowych konstrukcji budowlanych. Oprócz szerokiego zakresu prefabrykacji elementów blachownicowych, wytwórnia realizuje również zadania o wysokim stopniu złożoności wykonania. Chcąc sprostać ekspansywnemu rozwojowi rynku budowlanego, spółka przygotowuje się do obsługi klientów z branży energetycznej. Poza produkcją wielofunkcyjnych hal stalowych możemy zaoferować wytwórstwo wsporczych konstrukcji stalowych, w tym pod kotły grzewcze . Ewentualne inne konstrukcje podlegają rozpatrzeniu indywidualnemu.

Wszystkie (6) »

Stanowiska słupowe ze zdalnie sterowanymi wyłącznikami 2014-07-01 17:04:00

1. Stanowisko słupowe Kpgo22-12 ( 2 żerdzie E-12/12) wyposażony w łącznik reklozer KTR27 sterowany radiem producent Tavrida Electric, wyposażenie rys. nr 18 1 komplet - 2. Stanowisko słupowe Kpgo22-12 ( 2 żerdzie E-12/12) wyposażone w wyłącznik KTW27 producent Tavrida Electric sterowany radiem wg...

3 latarnie z zasilaniem solarnym i turbiną 2014-06-24 12:45:00

Oświetlenie uliczne: 3 latarnie z zasilaniem solarnym i turbiną

Prowadnice przewodów 2014-06-23 10:11:00

Poszukujemy rozwiazania pozwalającego na ruch w poziomie wiązek przewodów i węży hydraulicznych zakończonych ok. 15 kg głowicą roboczą. Ruch ma sie odbywać po 2 stronach prasy (ok 2x4,5m ) ponad poziomem roboczym. Potrzebne będą wsporniki i listwy prowadzace nad maszyną.

Słupy oświetleniowe 2014-06-17 12:33:00

Witam, szukam 9 szt. słupów oświetleniowych łamanych, H=4,0m, kompozyt. Dostawa Gdynia.

Prowadnica do przewodów hydraulicznych 2014-06-13 09:52:00

Szanowni Państwo, Poszukuję prowadnicy do przewodów hydraulicznych, średnica przewodu zewnętrzna fi 81 mm, długość węża 2,5 mb. Promień ugięcia węża to 205mm, węże będą 2 obok siebie, więc muszą się zmieścić w korycie o szerokości wewnętrznej 330 mm. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.